Український студентський фестиваль реклами

20 листопада 2014 року в КНТЕУ відбувся 10 (ювілейний)

Український студентський фестиваль реклами.

Насиченою, цікавою та надзвичайно корисною виявилася програма фестивалю. Студенти Київського національного університету технологій та дизайну  достойно представили наш славетний заклад. І відкрили для себе багато нового та корисного із рекламної сфери. На фестивалі всі спікери – справжні фахівці та експерти в своїй галузі – ділилися унікальною інформацією та власним безцінним досвідом.

На 10-му ювілейному Українському студентському фестивалі реклами всього було представлено 784 роботи. Майже 90% із них – соціальна реклама. Адже молодь завжди гостро сприймає актуальні проблеми сучасного суспільства: боротьба з бідністю, насильством, гендерна нерівність, цензура, глобальне потепління, збереження довкілля, реабілітація інвалідів, єдність країни, інтернет-залежність, антивійськова тема, допомога переселенцям, реабілітація наркозалежних та інші.

Під час урочистої церемонії нагородження учасників фестивалю Євген Вікторович Ромат відзначив:

«Переможці цьогорічного фестивалю – справжні професіонали, які вже зараз можуть претендувати на робочі місця у провідних рекламних агентствах».

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

Шапошнікова Валерія –  номінація «Фірмовий стиль»  1 та 2 місце.

Толстих Анна  - номінація «Друкована реклама»    2 місце

Безвербна Анастасія – номінація «Друкована реклама»  2 місце

Черченко Борислав – номінації «Змінимо життя на краще! Будуємо нову країну разом» 2 місце

«Друкована реклама» 2 місце