18-20 листопада 2014 року в Київському національному університеті технологій та дизайну пройшов «День донора»

На прохання Київського міського  центру крові та товариства Червоного Хреста за сприянням ректора КНУТД проф. Грищенка І.М., профспілкового комітету викладачів на чолі з проф. Чабаном В.В. вже не перший рік в КНУТД проводиться «День донора».

В цьому році проведенню «Дня донора» приділялась особлива увага, оскільки адміністрація Університету, викладачі і студенти активно допомагають бійцям в зоні АТО і пораненим які проходять лікування в «Головному військовому клінічному госпіталі».

Перед забором крові донори проходять обов’язкову реєстрацію і перевірку стану здоров’я з визначенням групи крові.

Донори після процедури почували себе відмінно.

28.11.2014