Відкриття нової спеціалізації «Дизайн аксесуарів та ювелірних виробів» галузі знань 0202 «Мистецтво» напряму 6.020207 «Дизайн»

На факультеті дизайну КНУТД відкрито нову сучасну спеціалізацію «Дизайн аксесуарів та ювелірних виробів» галузі знань «Мистецтво» напряму 6.020207 «Дизайн», спрямовану на підготовку фахівців вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр з набуттям кваліфікації бакалавр мистецтва.

Студенти, що навчатимуться за цією спеціалізацією, зможуть реалізуватись в проектній діяльності об'єктів дизайну, технології їх виготовлення та реставрації, створенні і просуванні унікальних неповторних елементів, що роблять образ гармонійним і завершеним – головних уборів, сумок, ювелірних виробів, рукавичок, поясів, шарфів, шалей, краваток тощо.

30.11.2014