Спортивні успіхи наших китайських студентів

Протягом осіннього семестру хорошу спортивну підготовку здобули наші китайські спортсмени. Підсумком послужило те що вони провели між собою турнір з баскетболу,бадмінтону та настільному тенісу.

Особливо відзначилися студенти групи БМТД-14: Чень Іфень (фото №1), яка зайняла перше місце з настільного тенісу, та студент групи БМТД-14 Фен Чао (фото №2), який серед хлопців зайняв перше місце.

Фото 1

Фото 2

З бадмінтону кращими були студентка гр. БДК-3-14 Цінь Цінь (фото №3), та студент гр. БМТД-14 Доу Хайбінь (фото №4).

Фото 3

Фото 4

Баскетбольні баталії проводилися від суботи до суботи. От і цієї суботи в напруженій спортивній боротьбі стали студенти гр. БМТД-14 та гр. КБІО-13 (фото №5):

1.Чень Мохань

2.Ван Ю

3.Ван Цзюе

4.Ян  Чень

5.Ли Гефань

Фото 5

Хочеться відзначити також керівника, який відповідає за спортивну роботу з іноземними студентами ст. викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я Савчук О.С.

Бажаємо і в наступному році ще краще виступати в змаганнях і наполегливо укріплювати свої фізичні можливості.

Кафедра фізичного виховання та здоров’я

02.12.2014