Автобус КНУТД – Львів

29.11.2014 у рамках проекту "Автобус КНУТД" відбулася перша подорож студентів КНУТД до культурної столиці України і просто чарівного міста Львова.

Ранок розпочався з екскурсії та філіжанки запашної кави у відомій кав'ярні "Львівська копальня кави", де на очах у відвідувачів каву видобувають прямо з-під площі Ринок. Впродовж дня студенти відвідали такі відомі історичні місця, як парк "Високий замок", Домініканський собор та Порохова вежа.

Цікавими та пізнавальними виявилися екскурсії до музею "Таємна аптека" та відділу "Історичні коштовності" Львівського історичного музею. Студенти пообідали в осередку львівських легенд - кнайпі "Дім Легенд", а трохи згодом насолодились вечерею у "Криївці" - ресторані, оздобленому у вигляді польової криївки УПА.

Ввечері студентів КНУТД чекала прогулянка містом та його крамницями зі стилізованими сувенірами та місцевими смаколиками.

Весь час студентів супроводжувала професійна фотозйомка.

Так розпочався великий проект подорожей по всій Україні. Чекаємо наступної поїздки!

05.12.2014