4 грудня 2014 рокув Київському національному університеті технологій та дизайну втретє відбулася Всеукраїнська конференція «Проблеми науково-дослідної роботи та соціальної відповідальності студентів та молодих учених».

Організатором конференції виступило Наукове товариство студентів та аспірантів Київського національного університету технологій та дизайну (НТСА КНУТД) у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Всеукраїнською громадською організацією «Спілка молодих учених та спеціалістів України» та Міжнародною громадською організацією "Молодіжний Бізнес Формат".

В роботі конференції, метою якої є підвищення наукової активності студентів, взаємозбагачення наукового досвіду та розвитку творчих контактів, необхідних для формування майбутніх фахівців та науковців, взяли участь представники наукових об’єднань студентів, аспірантів та молодих учених з  5 ВНЗ різних регіонів України.

Відкрив конференцію проректор з наукової та інноваційної  роботи КНУТД, професор Каплун В.В.

Учасників конференції привітали запрошені гості: член громадської ініціативи StudMP (НТУ КПІ) Гусаківський Андрій, директор з питань інтелектуальної власності Наукового парку “Київська політехніка”, управляючий партнер бізнес-інкубатора "Sikorsky Challenge" Кологривов Ярослав.

Учасники конференції виступили з доповідями та презентаціями з основних тем обговорення, а саме:

• Новий Закон України «Про вищу освіту»;
  • Комерціалізація знань і механізми її впровадження в систему освіти України;
  • Соціальний менеджмент;
  • Інновації – джерело технологічної модернізації національного економіки;
  • Мотивація молодих науковців;
  • Джерела фінансування проектної діяльності наукових об’єднань;
  • Співпраця наукових об’єднань та громадських організацій;
  • Активізація науково-дослідної роботи студентів;

Запрошений гість німецький адвокат та політик, голова відділу ЄС/Північної Америки Фонду Генріхя Белля, кандидат в німецький бундестаг (2013 р.), голова Берлінського відділення Зеленої партії д-р Сергій Лагодинський провів майстер-клас на тему: «Лідерство і влада, або чому ми часто плутаємо перше з другим».

На завершення програми конференції було проведено традиційний Кубок КНУТД з інтелектуальної гри ”Що? Де? Коли?”.

Привітання проректора КНУТД з наукової та інноваційної  роботи Каплуна В.В.

Голова НТСА та профкому студентів КНУТД к.т.н. Кожушко Р.Ю.

Член громадської ініціативи StudMP (НТУ КПІ) Гусаківський Андрій

Директор з питань інтелектуальної власності Наукового парку “Київська політехніка”,
управляючий партнер бізнес-інкубатора "Sikorsky Challenge" Кологривов Ярослав

Німецький адвокат та політик, голова відділу ЄС/Північної Америки Фонду Генріхя Белля, кандидат в німецький бундестаг (2013 р.),