Міжнародна студентська організація ENACTUS в Київському національному університеті технологій та дизайну

4 грудня Київський національний університет технологій та дизайну відвідала президент міжнародної неприбуткової організації ENACTUS, що об’єднує студентів, викладачів та представників бізнесу. В ході зустрічі з командою університету були обговорені нові проекти та шляхи подальшого розвитку команди ENACTUS KNUTD.

Нагадаємо, що команда університету вже вигравала спеціальні конкурси від компаній «Метінвест» та «Філіп Морріс» в рамках національних змагань 2012 та 2013 років серед 26 університетів України.

Більше інформації про проект можна дізнатись за посиланням: enactus.org.ua

Всі охочі долучитися до команди ENACTUS KNUTD можуть звернутися до капітана команди Олександри за телефоном 093 391 47 90

05.12.2014