Студентський Парламент КНУТД разом із Органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів Києва зустрілися з представниками КМДА

4 грудня 2014 року відбулася зустріч представників Органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів із керівництвом міської влади (Старостенко Ганна Вікторівна – заступник голови КМДА; Даниленко Віталій Васильович – голова постійної комісії Київської міської ради з питань сім’ї, молоді та спорту; Трофимов Олексій Станіславович – заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту – начальник управління сім’ї, молоді та спорту; Куценко Анна Станіславівна – директор Київського молодіжного центру праці).

На зустрічі відбулася презентація програм та заходів Київської міської влади в галузі реалізації державної молодіжної політики. Важливим було обговорення пропозицій представників молодіжного громадського руху щодо стратегії розвитку державної молодіжної політики у місті Києві. Учасники зустрічі обговорили такі важливі питання, як молодіжне інформування, розвиток програм і проектів, якими управляє сама молодь, а також розвиток молодіжного представництва.

07.12.2014