Студенти нашого Університету на змаганнях з плавання

Ні для кого не секрет, що наш університет бере активну участь у всіх спортивних заходах.

І, звичайно ж, ми не могли пропустити змагання з плавання серед ВНЗ в рамках XX Спартакіади Печерського району. Змагання відбулося 5 грудня в басейні Національного університету фізичного виховання і спорту України.

На змаганні наш університет представляли найкращі плавці: Артеменко Дмитро (група БТЕ-13), Желіба Сергій (група БАК1-14), Яременко Анна (група БПТТ-12) і Домініна Варвара (група БМР2-12). Підтримувала і надихала спортсменів тренер-викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я Алла Миколаївна Холопова.

Протистояння було гострим і захоплюючим. На жаль, не дивлячись на всі докладені зусилля, команда КНУТД не змогла зайняти призове місце в ціх змаганнях. Але наши студенти-плавці не стали сумувати, а залишилися все такими ж веселими й життєрадісними.

Адже головний принцип Олімпійських ігор говорить: «Найважливіше в Олімпійських іграх - не перемога, а участь, так само, як у житті, найголовніше - не тріумф, а боротьба».

Бажаємо нашим спортсменам-плавцям і надалі впевнено захищати честь нашого Університету.

Кафедра фізичного виховання і здоров'я

16.12.2014