XІX - кратні чемпіони!!!

Дев’ятнадцята Спартакіада “Здоров’я” Печерського району серед викладачів та співробітників знову підтвердила те, що команда нашого університету залишається однією із найсильніших цих змагань.

10 грудня на базі нашого університету проводилися змагання з настільного тенісу. Участь приймали сильніші команди ВНЗ району.

В напруженій боротьбі команда КНУТД в XIX раз підтвердила свій статус найсильнішої команди району.

Місця розподілилися таким чином:

1м. - КНУТД

2м. - КНУКіМ

3м. - КНЛУ

4м. - КМАУ

5м. - НУФВСУ

6м. - НТУ

7м. - ІЗЗІ

8м. - АМУ

9м. - КСУ

Гордістю нашої команди є майстер спорту з настільного тенісу головний механік гаражу Казмірчук В.,

другим номером команди був викладач кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів Федоренко А.,

серед жінок кращою була представниця кафедри фізичного виховання та здоров’я Холопова А.

Вітаємо всіх учасників змагань з перемогою!!!

Бажаємо і надалі піднімати на вищу сходинку змагань нашу команду.

Окреме побажання наснаги тренеру університету настільного тенісу серед студентів та викладачів ст. викладача кафедри фізичного виховання та здоров’я Савчук О.С

Кафедра фізичного виховання та здоров’я

17.12.2014