День Святого Миколая у Черкаському обласному спеціалізованому будинку дитини

19 грудня – День Святого Миколая, одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. В цей день кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.

На факультеті ринкових, інформаційних та інноваційних технологій вже вкотре пройшла благодійна акція «Подаруй посмішку дитині», під час якої відбувався збір коштів для Черкаського обласного спеціалізованого будинку дитини.

19 грудня 2014 року співробітники і студенти факультету з подарунками та привітаннями побували на Святі Миколая у Черкаському будинку дитини.

Співробітники та студенти ФРІІТ з подарунками у
Черкаському обласному спеціалізованому будинку дитини

Святкування вразило розмаїттям пісень та танців, щирих і чуйних віршів діток, сердечних і безмежних привітань від педагогів, вихователів і гостей свята.

Викладачі та студенти ФРІІТ ще раз переконалися в тому, що світ не без добрих людей і разом можна щось зробити задля радості і щастя наших дітей!

Нехай у новому році кожна дитина знайде свою родину!

24.12.2014