Благодійна акція для дітей «ЗА ПОКЛИКОМ СЕРЦЯ»

За ініціативи директора Центру культури та мистецтв, підтримки голів студентського самоврядування факультетів Дизайну, Хімічних та біофармацевтичних технологій, Технологій сервісу та моди, нещодавно відбулася благодійна акція «За покликом серця» за участі студентів-активістів цих факультетів. На День Святого Миколая була показана Новорічна вистава для дітей, які проходять лікування у клініці ім. Павлова. Малюки з радістю брили участь у виставі, конкурсах, а також отримали  солодкі подарунки від своїх нових друзів.

21 грудня 2014 року творча група благодійної акції «За покликом серця» виїхала до Великої Димерки та у двох пансіонатах показала новорічну виставу для діточок-біженців зі Сходу України. У веселих конкурсах брали участь не тільки діти, а й їх мами. Всі отримали новорічні подарунки від наших студентів, а також учасників благодійної акції: цукерки, мандарини, іграшки, рукавички, шапочки, шарфики та ведмедиків від фірми «Мілка» та «Барні». Поспішаймо творити добро разом!

25.12.2014