Новорічний вечір "Стиляги 2015"

Студентство Київського національного університету технологій та дизайну на передодні Нового року, 23 грудня створили надзвичайну святкову феєрію в університеті та провели незабутній новорічний вечір. Новорічне дійство відбувалось  в стилі початку 60-х років під назвою"Стиляги 2015". Стиляги заполонили весь зал та своєю яскравістю, а також позитивною енергією зарядили гостей на весь наступний рік. Студенти та працівники університету були вражені енергетикою танців, пісень та веселих конкурсів, які містились у короткій та запальній програмі вечора.

З найкращими і навіть дещо магічними побажаннями, студентів привітав ректор університету Грищенко Іван Михайлович.

Завдяки команді Профкому, факультету Дизайну та МКТ була створена новорічна казка, яка на довго запам'ятається усім гостям та учасникам свята.

26.12.2014