Телеконференція на тему: «Проблеми підготовки фахівців для виробництва полімерів і хімічних волокон»

В четвер 22 січня 2015 р. на кафедрі прикладної екології, технології полімерів і хімічних волокон відбулась телеконференція на тему: «Проблеми підготовки фахівців для виробництва полімерів і хімічних волокон». В роботі телеконференції взяли участь такі підприємства як  ТОВ «Алеана», ВАТ «Гемопласт», ТОВ «Планета Пластик», «Флексопринт Сервис», «Реал Пакс», ТОВ «Європет», ТОВ «Завод декоративной упаковки», УкрБел полимер, «Алюпласт», ВАТ «Сумикамволь», ЗАТ «Лотос», ЗАТ «Роза», ЗАТ «Черніговфільтр». Предметом обговорення на телеконференції стали методи і засоби сучасної освітньої діяльності.

З метою поліпшення якості підготовки майбутніх фахівців, визначення найбільш значущих компетенцій та переліку дисциплін, які забезпечують їх формування, учасники конференції вирішили провести опитування керівників підприємств різного рівня, провідних спеціалістів галузі шляхом анкетування.

Крім того, обговорювались перспективи подальшого працевлаштування випускників університету на вказаних підприємствах.

За результатами анкетування буде підготовлене відповідне  спільне рішення, яке дозволить відкоригувати навчальні плани і програми,  сформувати перелік навчальних дисциплін, вивчення яких забезпечить якісну підготовку майбутніх фахівців.

26.01.2015