ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВОГО СЕМІНАРУ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ, 3 лютого 2015 року

3 лютого 2015 року о 12-00 у конференц-залі КНУТД, 1 корпус, 3-й поверх відбудеться міжкафедральний науковий семінар факультету економіки та бізнесу з розгляду та обговорення дисертаційних робіт:

1. БОНДАР НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНИ на тему «Управління розвитком транспортної інфраструктури України на засадах державно-приватного партнерства», представленої на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – Економіка та управління національним господарством.

Науковий консультант:

Бідняк Михайло Несторович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Національного транспортного університету МОН України.

Роботу виконано у Національному транспортному університеті МОН України.

Рецензенти:

Ігнатьєва Ірина Анатоліївна, доктор економічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Лойко Валерія Вікторівна, доктор економічних наук, завідувач кафедри економіки підприємства Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

Чубукова Ольга Юріївна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної кібернетики та маркетингу Київського національного університету технологій та дизайну МОН України.

2. МУХАМЕДОВОЇ ЗАРЕМИ ХАБІБІВНИ на тему «Формування державної політики розвитку інноваційної інфраструктури», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Науковий керівник:

Адаманова Зейнеб Османівна, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії та міжнародної економіки РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет».

Роботу виконано в РВНЗ «Кримський інженерно-педагогічний університет».

Рецензенти:

Гращенко Ірина Семенівна кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту сфери послуг Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України.

Секретар міжкафедрального

наукового семінару