Запрошуємо відвідати Арт-проект до дня народження Володимира Висоцького в «Шоколадному будинку»

7 лютого 2015 р. о 16:00 в Мистецькому центрі «Шоколадний будинок» відбудеться святкування Дня народження Володимира Висоцького в рамках виставки «77» від арт-групи «Булки», яку представляють:

• художник Ігорь Булгаков, автор експозиції Київської галереї «Висоцький»,
  • доцент кафедри дизайну інтер’єру і меблів КНУТД Тетяна Булгакова,
  • студентка магістратури КНУТД Ольга Малик (Булгакова),
  • учениця гімназії №267 Ірина Булгакова.

25 січня 2015 року Володимиру Висоцькому могло б виповнитись 77 років. З нагоди цієї знаменної дати колектив та друзі МЦ «Шоколадний будинок» представляють арт-проект «77», головним об’єктом якого стала просторова виставка від арт-групи «Булки».

В програмі заходу: презентація простору та інсталяцій з використанням рідкісних фотографій, колекційних плакатів, листівок та вінілових платівок, а також концерт київського барда Тимура Бобровського.

Неформальна атмосфера квартирника, душевне спілкування та спів на “розрив аорти”. Всіх, хто бажає відчути атмосферу 70-х та долучитись до творчих імпровізацій, запрошуємо на захід.

Вхід відвідувачам з гітарою, а також в образі Висоцького чи Марини Владі – вільний.

Антикризова вартість квитка на виставку – 10 грн.

ТРИВАЛІСТЬ ВИСТАВКИ:

25.01 – 15.02.2015

РЕЖИМ РОБОТИ:

11:00 – 18:00, Пн., Чт. – вихідні

АДРЕСА:

вул. Шовковична, 17, м. Київ

станція метро Хрещатик (вихід на вул. Інститутську)

28.01.2015