Круглий стіл на тему: "Компетенції підготовки фахівців у фармацевтичній галузі"

Для координації спільної діяльності та забезпечення міжнародного стандарту підготовки фахівців у фармацевтичній галузі на кафедрі промислової фармації 27 січня  2015 р. був проведений Круглий стіл на тему:

"Компетенції підготовки фахівців у фармацевтичній галузі".

В обговоренні прийняли участь представники фармацевтичних підприємств:

Корпорація «Артеріум» м. Київ, ПАТ «Фармак» м. Київ, АТ «Лекхім» м. Київ, ТОВ «Кусумфарм» м. Суми, щотижневик «Аптека» та інші, а також проректор з науково-педагогічної роботи Ігнатьєва І. А, декан факультету ХБТ Баула О.П., зав. кафедрою промислової фармації Страшний В.В., професор Строкань А.П. та співробітники університету.

Червоною ниткою обговорення була теза, що фармацевтична галузь заслуговує, щоб в неї працювали високопрофесійні фахівці, а тому без співпраці між університетом та підприємствами в сучасному освітньому просторі неможливо.

Пропозиції будуть враховані при  підготовці галузевого стандарту спеціальності «Технології фармацевтичних препаратів».

28.01.2015