Допоможемо пораненим військовослужбовцям ЗСУ

Шановні колеги та співробітники Університету!

В зв’язку зі складною ситуацією на сході України сьогодні багато військовослужбовців збройних сил України отримали поранення різного ступеня важкості і знаходяться у військових госпіталях. Їм потрібна наша з Вами допомога.

Біля нашого Університету знаходиться військовий госпіталь. Всі хто небайдужий і може допомогти пораненим військовослужбовцям просимо Вас приносити речі (пледи, светри, спортивні костюми, футболки тощо), їжу (йогурти, фрукти, воду газована, не газована, з насадками типу малятко для реанімації, печиво тощо), ліки (за попереднім зв’язком з волонтерським пунктом), б/у телефони, карточки поповнення рахунків мобільних телефонів тощо в Університет (висотний корпус кім. 4-306, 4-312, 4-314) або прямо в госпіталь (вул. Госпітальна 18), або у волонтерський пункт (Провулок лабораторний 26) – там діє номер телефону – (063)8793413.

Прошу Вас приєднатися до участі у благодійній акції «Допоможемо пораненим військовослужбовцям ЗСУ».

За додатковою інформацією звертайтеся до Первинної профспілкової організації КНУТД (тел.(044)256-29-62).

29.01.2015