Вручення дипломів випускникам факультету Економіки та бізнесу та факультету Хімічних та біофармацевтичних технологій

30.01.2015р. у Київському національному університеті технологій та дизайну відбулося урочисте вручення дипломів «магістра» випускникам факультету Економіки та бізнесу  та факультету Хімічних та біофармацевтичних технологій.

У церемонії вручення дипломів взяли участь випускники КНУТД, їхні батьки і друзі, а також проректор з науково-педагогічної роботи, д.е.н, професор Ігнатьєва І.А., декан факультету економіки та бізнесу Хоменко О.В., декан факультету Хімічних та біофармацевтичних технологій Баула О.П., завідувачі кафедр.

Перед нашими випускниками постануть виклики, які можна здолати лише будучи компетентним фахівцем. Ми переконані, що сьогоднішні дипломовані магістри, отримавши якісну освіту в КНУТД, достойно подолають ці виклики та стануть надією і опорою для нашої України.

«Ми не прощаємося з Alma mater – бо не можна забути неповторних років. Ми всі кажемо: «До побачення, рідний КНУТД  та улюблені викладачі!!!!»

ХАЙ ЩАСТИТЬ ВАМ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

30.01.2015