Інтерактивний форум: «Актуальні питання підготовки сучасного фахівця для шкіряно-хутрового виробництва»

В четвер 29 січня 2015 року на кафедрі технології шкіри, хутра та біотехнології відбувся інтерактивний форум, присвячений проблемам підготовки фахівців шкіряно-хутрової галузі. В роботі форуму взяли участь представники  АТ «Чинбар», ТОВ «Томіг», ЗАО «Возко», ПАТ «Світанок», хутрофірми «Тисмениця». Обговорене коло питань окреслювало основні завдання, методи, засоби підготовки фахівців та їх професійні компетенції; питання практичної підготовки та працевлаштування випускників спеціальності «Технології обробки шкіри та хутра». Проведений форум дозволить визначити основні компетенції майбутніх фахівців спеціальності та перелік дисциплін, що їх забезпечує.

02.02.2015