Договір про науково-освітню співпрацю з «Білоруським торгівельно-економічним університетом споживчої кооперації»

10 лютого 2015 року відбулось урочисте підписання договору про науково-освітню співпрацю між Київським національним університетом технологій та дизайну (м. Київ, Україна) та закладом освіти «Білоруським торгівельно-економічним університетом споживчої кооперації» (м. Гомель, Республіка Білорусь).

Договір підписали ректори університетів: доктор економічних наук, професор Грищенко Іван Михайлович від нашого університету, та доктор економічних наук, професор Лебедева Світлана Миколаївна від «Білоруського торгівельно-економічним університету споживчої кооперації».

В рамках договору передбачається:

• Встановлення співпраці з усіх напрямів та навчальних дисциплін, що викладаються в обох університетах.
  • Проведення спільних семінарів, конференцій, лекцій, участь у програмі Подвійного диплома.
  • Створення можливостей для ознайомлення з науковими досягненнями кожного університету та встановлення творчих контактів в перспективних напрямах діяльності.
  • Видання спільних наукових праць, а також проведення культурних та спортивних заходів.

12.02.2015