Проведення II етапу Всеукраїнських олімпіад зі спеціальностей «Конструювання та технології швейних виробів», «Проектування взуття та галантерейних виробів»

6 – 8 квітня 2015 року на базі КНУТД відбудеться Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальностей: «Конструювання та технології швейних виробів», «Проектування взуття та галантерейних виробів» за напрямом «Технологія виробів легкої промисловості»

Запрошуємо студентів ВНЗ України та зарубіжжя взяти участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади 2014-2015 навчального року за спеціальностями: «Конструювання та технології швейних виробів», «Проектування взуття та галантерейних виробів», яка згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1506 від 23.12.2014 р. буде проводитись на базі Київського національного університету технологій та дизайну 6-8 квітня 2015 року.

Більш детальна інформацію щодо програми проведення та конкурсних завдань в інформаційних листах:

Запрошуємо студентів КНУТД взяти участь у ІІ турах  олімпіади за дисциплінами та спеціальностями, які відбудуться у ВНЗ України.

Перелік олімпіад та базових ВНЗ

19.03.2015