Підсумки виступу викладачів КНУТД з плавання

Перший етап спартакіади Печерського району «Здоров’я» серед викладачів та співробітників закінчується на передодні новорічних свят.

18 грудня в басейні Національного Університету Фізичного Виховання та Спорту України відбулись змагання з плавання серед сильніших команд ВНЗ району.  Ці змагання приуроченні до відкриття спартакіади «Здоров’я».

На відкритті з привітальними словами виступили керівники університету та адміністрації Печерського району.

Змагання почалися з запливів жінок. Кращою в нашій команді була завідуюча кафедрою фізичного виховання та здоров’я Дудорова Л. Ю.

Серед чоловіків кращим, як і завжди на протязі всіх років існування спартакіади був неперевершений чемпіон та призер Європейських чемпіонатів серед ветеранів плавання доцент кафедри машин легкої промисловості майстер спорту міжнародного класу Заховавко Г. Д.

Також, хотілось би відзначити впевнений виступ багаторазових учасників змагань представників кафедри фізичного виховання та здоров’я доцента Ничипоренко І. В. та ст. викладача Савчук О. С.

Бажаємо наснаги та новорічних привітань всій команді та її керівнику – тренеру Холоповой А. М.

Кафедра фізичного виховання та здоров’я

25.02.2015