«МРІЯ ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ»: Кожен може допомогти!

Кожен святкує прихід весни по різному. Незвично зустріли цей день викладачі КНУТД. Разом з благодійним фондом «Благодар» викладацький актив завітав до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Мрія Переяславщини». В центрі знаходяться 30 дітей віком від 3 до 18 років, в тому числі переселенці із зони АТО.

Силами понад півсотні волонтерів було зібрано чимало корисного та необхідного: одяг, взуття, оргтехніка, іграшки, засоби гігієни, продукти харчування та багато іншого.

Але не лише подарунками радували дітей в цей день. Насичена програма не давала дітям і хвилини спочинку: благодійний ярмарок речей та іграшок, різноманітні майстер-класи, стилізоване свято Масляної, виступ лялькового театру та запуск небесних ліхтариків з бажаннями дітей наприкінці.

День вийшов надзвичайно насиченим та важким, але щирі посмішки дітей та веселі вогники в очах того варті!

Дякувати Богу, якщо хоч одна, хоч сама маленька мрія дитини збулася цього дня. Разом ми - сила!

04.03.2015