МЕДИЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ФОРУМ 2015

12 березня 2015 року студенти та викладачі кафедри промислової фармації відвідали Медичний спеціалізований форум. Це новий формат професійного заходу в Україні, орієнтований на вузькоспеціалізовані напрями медицини у форматі «навчальна сесія + виставка».

В рамках форуму студентами та викладачами була оглянута спеціалізована медична виставка, яка:

• відображає реальний стан розвитку спеціалізованих сегментів в медицині, а також тенденції майбутнього розвитку;
  • знайомить професійну аудиторію з новинками продукції в медицині;
  • об'єднує на одній площадці постачальників і виробників медичного обладнання, матеріалів та препаратів;
  • надає можливість для всебічного спілкування, обміну досвідом та професійними досягненнями, а також демонстрації новітніх технологій в галузі медицини.

Участь у таких заходах підвищує практичний досвід студентів, дозволяє орієнтуватися в сучасних тенденціях розвитку новітніх технологій, матеріалів, обладнання.

13.03.2015