«Чарівна гармонь України»

Нещодавно в Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся 1-й Всеукраїнський фестиваль серед студентів та професійних гармоністів «Чарівна гармонь України», присвячений 85 – річчю університету. На фестиваль завітали музиканти з 30 міст та сіл України.

Учасників фестивалю привітав ректор університету – професор, доктор економічних наук, член кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений працівник освіти України, Лауреат Державної премії Грищенко Іван Михайлович.

Фестиваль було відкрито музичним твором «Коробочка» у виконанні учасників Студії етно – джазу нашого університету, соло на баяні виконав ректор університету Іван Михайлович Грищенко.

Продовжив програму фестивалю відомий музикант – ексцентрик, художній керівник Студії етно – джазу Михайло Твердий.

Численні виступи гармоністів та музичних ансамблів подарували всім глядачам чудовий настрій та продемонстрували різноманіття народних українських та зарубіжних музичних творів.

23.03.2015