Візит делегації з Грузії в КНУТД

31 березня 2015 року делегація з Грузії, у складі ректора Державного університету Акакія Церетелі Георгія Гавтадзе та керівника відділу міжнародних зв’язків Давіда Гегетчорі відвідала Київський національний університет технологій та дизайну. Члени делегації відвідали кафедри, музей та Українсько-Польський навчальний центр університету.

Результатом зустрічі було урочисте підписання договору про науково-освітню співпрацю між Київським національним університетом технологій та дизайну та Державним університетом Акакія Церетелі (м. Кутаісі, Грузія).

Договір підписали ректори університетів: доктор економічних наук, професор Грищенко Іван Михайлович від нашого університету та Георгій Гавтадзе від Державного університету Акакія Церетелі.

В рамках договору передбачається:

• Встановлення співпраці з усіх напрямів та навчальних дисциплін, що викладаються в обох університетах.
  • Проведення спільних семінарів, конференцій, лекцій, участь у програмі Подвійного диплома.
  • Створення можливостей для ознайомлення з науковими досягненнями кожного університету та встановлення творчих контактів в перспективних напрямах діяльності.
  • Видання спільних наукових праць, а також проведення культурних та спортивних заходів.

02.04.2015