Урочисте відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування»

16 квітня 2015 року відбулося урочисте відкриття Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування». В олімпіаді беруть участь команди Київського національного університету технологій та дизайну, Чернігівського національного технологічного університету, Хмельницького національного університету, Луцького національного технічного університету та Херсонського національного технічного університету.

З привітанням учасників олімпіади виступив декан факультету мехатроніки та комп’ютерних технологій професор
Зенкін Микола Анатолійович

З привітанням учасників олімпіади виступила проректор з науково-педагогічної роботи професор Ігнатьєва Ірина Анатоліївна

З привітанням учасників олімпіади виступив голова журі олімпіади, завідувач кафедри машин легкої промисловості професор