Кафедра іноземних мов провела бізнес тренінг (англійською мовою) «Effective Presentation Skills. Job Opportunities»

24 квітня 2015 року у рамках програми перебування учнів спеціалізованої школи № 173 у КНУТД «Відчуй себе студентом» кафедра іноземних мов провела бізнес тренінг (англійською мовою) «Effective Presentation Skills. Job Opportunities».

Викладачі кафедри іноземних мов привітали учнів спеціалізованої школи № 173 та познайомили їх зі студентами КНУТД

Студент гр. БМСт-13 Алеєв Ярослав поділився досвідом участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді з англійської мови 2014-2015 н. р.

Студенти КНУТД провели ознайомчу презентацію факультету економіки та бізнесу

Доцент Гудкова Н. М. запропонувала студентам КНУТД та учням прийняти участь у спільному бізнес тренінгу «Job Opportunities»

Студенти КНУТД та школярі моделюють бізнес інтерв’ю, обговорюють та розв’язують складні ситуації, запропоновані умовними роботодавцями під час співбесіди, дискутують

27.04.2015