ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «Фінансова система країни: тенденції та перспективи розвитку»

24 квітня 2015 р. в рамках ІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Фінансова система країни: тенденції та перспективи розвитку», організованою Національним університетом «Острозька академія», з доповідями виступили професори, викладачі та молоді науковці факультету економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну:

• Денисенко М.П., д.е.н., професор кафедри економіки підприємства, Актуальні проблеми кредитування національної економіки.
  • Лойко В.В., д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки підприємства, Фінансова безпека держави: зовнішні та внутрішні аспекти.
  • Скрипник М.І., д.е.н., професор, завідувач кафедри обліку і аудиту, Методологічні основи обліку витрат іншої операційної діяльності господарюючих суб’єктів.
  • Чаленко Н.В., к.е.н, доц., заступник завідувача кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки, Проблеми та шляхи забезпечення фінансово-економічної безпеки підприємства.
  • Безверхий К.В., к.е.н, доц. кафедри обліку і аудиту, Інтегрована звітність підприємства в умовах сталого розвитку.
  • Бунда О.М., к.е.н, доц. кафедри обліку і аудиту, Моделювання аналізу доходів в управлінні підприємством.
  • Хаустова Є.Б., к.е.н, доц. кафедри обліку і аудиту, Облік складових інтелектуального капіталу підприємств.
  • Амбарчян М.С., к.е.н, ст. викл. кафедри обліку і аудиту, Оцінка взаємозв’язку між часткою власності, часткою контролю та методом консолідації учасника банківської групи.
  • Амбарчян В.С., к.е.н, ст. викл. кафедри обліку і аудиту, Розкриття інформації щодо фінансових інвестицій у фінансових звітах банків.
  • Жулай Г.С., аспірант кафедри економіки підприємства, Ефективність фінансового забезпечення розвитку підприємства.

27.04.2015