Літературний захід «Її величність книга»

27 квітня в читальному залі бібліотеки відбувся літературний захід «Її величність книга» з нагоди Всесвітнього дня книги та авторського права, 85-річчя Ліни Костенко та 85-річчя КНУТД, організований за підтримки Студентського Парламенту та Центру культури і мистецтва.

У виконанні студентської молоді прозвучала поетична композиція на вірші Ліни Костенко у музичному супроводі.

Студенти декламували власні поетичні твори, навіяні оcобистими враженнями від процесів, які зараз відбуваються в Україні, передавали у віршах свої почуття і переживання.

Виступи нікого з присутніх не залишили байдужим і викликали тривалі оплески.

Про творчій шлях видатної української письменниці Ліни Костенко розповіли співробітники абонементу гуманітарних видань. Особливу увагу приділили першому прозовому твору авторки, роману «Записки українського самашедшого»,  написаному від імені 35-річного комп’ютерного програміста, який на тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу.

28.04.2015