Пам’яті Чорнобильської трагедії

26 квітня є днем пам'яті про Чорнобильську трагедію – найбільшу техногенну катастрофу,  та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, науковців, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам'яті українського народу. Чорнобильська аварія вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики як за кількістю постраждалих від її наслідків, так і за економічною шкодою.

Студентське самоврядування КНУТД також вирішило долучитися до вшановування пам’яті про Чорнобильську аварію. 26.04.2015 студенти відвідали національний музей “Чорнобиль”. Численні фото загиблих, документальні знахідки, тематичні експонати, відеоролики про трагедію,  записи розмов людей-очевидців – все це змушує замислитися про масштаби катастрофи через долі тисяч людей – її учасників, свідків і жертв, та визнати необхідність примирення між людиною, наукою і технологіями, які поставили під конкретну загрозу існування людської цивілізації і самої планети Земля, осмислити уроки трагедії у всіх сферах життя і не дати світові забути ці уроки, стати попередженням поколінням нового тисячоліття.

29.04.2015