КНУТД
Київський національний університет технологій та дизайну

UA EN

Перші матчі турніру з міні-футболу в КНУТД

29.04.2015 в КНУТД відбулось відкриття чемпіонату з міні-футболу та були зіграні перші 8 матчів. Вітальним словом турнір відкрили голова Студентського Парламенту КНУТД Красіловський Володимир Степанович та голова Студентського Профкому Кожушко Роман Юрійович. На відкритті хвилиною мочання було вшановано загиблого Савчука Олега Степановича, викладача з кафедри фізичного виховання та здоров'я.

З перших секунд кожного матчу всі команди дали зрозуміти, що вони прийшли на спортивне поле за перемогою. В кожному матчі були присутні шалені емоції та інтрига. Родзинкою ігрового дня стало протистояння команд "БМР1-13" та "Шабля",  яке завершилось із найрезультативнішим за ігровий день рахунком  - 3:5. Не дивлячись на те, що команда "БМР1-13" грала в меншості, вона дала справжній бій команді супротивника. До останніх хвилин матчу зберігалась інтрига, оскілки приблизно на 18 хвилині рахунок був 3:3,  втім команда "Шабля" змогла зібратись духом та забити 2 переможних голи в останні дві хвилини.

7. "Сборная мира"- "Баку" 7:1

8. "КНУТД-ПРОФ" - "Шабля" 0:3 (техн.поразка)

2-й ігровий день відбудеться 5 травня 2015 року, початок о 13:30.  Приходьте вболівати!