Засідання підсекції “Фізика”

В рамках роботи ХІV Всеукраїнської наукової конференції молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі» відбулося засідання підсекції «Фізика».

Перед початком конференції з привітанням виступив науковий керівник підсекції, професор Ковальчук О.В.
В конференції приймали участь студенти молодших курсів, для яких це були перші кроки в науковій діяльності. Вони представили свої наукові роботи, в більшості яких були проведені власні експериментальні дослідження в галузі сучасних технологій.
Всі доповіді були зроблені на високому рівні і супроводжувалися наочними, презентаціями. Для студентів КНУТД приємним фактом стало участь студентів Луцького національного технічного університету.

29.04.15 відбулося вручення грамот студентам переможцям за кращі наукові доповіді:

1 місце – студентка групи БМСТ-14 Пашковська Марія

2 місце – студентка групи БМСТ-13 Трофімук Анна

3 місце – студентки групи БШМКск-14 Косіч Марина, Губаль Наталія

Особливими нагородами були зазначені доповіді:

«За кращу наукову роботу» " Юшак Б.В., Князєв М.Р. студенти ЛНТУ

«За найкраще подання наукового матеріалу» студенти групи БАК2-14 – Кошель Оленксандр, Зубович Анна

06.05.2015