Звіт про результати засідання підсекції «Електропобутова техніка»

В рамках роботи ХІV Всеукраїнської наукової конференції молодих учених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі» відбулося засідання підсекції «Електропобутова техніка» секції «Мехатроніка, комп’ютерні системи, метрологія та інноваційні технології в машинобудуванні».

В роботі підсекції приймали участь студенти 3-5 курсів та викладачі кафедри «Електромеханічних систем».

Заслухано 19 наукових доповідей, більшість з яких присвячено проблемам енергозбереження в електропобутовій техніці. Деякі доповідачі представили експериментальні зразки розробленої техніки, серед яких можна відзначити наступні:

1) Сушарка з плівковим електронагрівачем (студент групи МгЕМс-14 Приходько П.А., керівник - к.т.н., доц. Павленко В.М.).

2) Інтелектуальна система керування освітленням (студенти групи МгЕМс-14 Клюйко Ю.І., Белінський Я.О, керівник - д.т.н., проф. Злотенко Б.М.).

Завершилось засідання нагородженням переможців вузівського конкурсу студентських наукових робіт.

08.05.2015