ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ 2011

Розпочато підготовчий етап до
ХI Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів

«ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ»

Конкурс відбудеться 23-27 травня 2011 р. за такими номінаціями:

ОДЯГ
(жіночий, чоловічий, дитячий)

ВЗУТТЯ та АКСЕСУАРИ

ТЕКСТИЛЬ

PRET-A-PORTER

Гобелен (абакан)

PRET-A-PORTER De Lux

Батік

FOLK

PRO-ART

Печворк (квілт)

Вишивка

PRO-ART

CUTURE

Лялька

Проекти робіт, малюнки для тканин

КОНКУРСНІ МАТЕРІАЛИ І ТЕРМІНИ ЇХ НАДАННЯ ДО ОРГКОМІТЕТУ

1. До 31-го березня 2011 року учасники конкурсу повинні надати до оргкомітету:

• анкету учасника;
  • ескізи робіт в кількості 5-10 одиниць (для конкурсу текстилю – від 1-го фото/ескізу роботи). Ескізи надаються особисто, надсилаються поштою або електронною поштою.

2. 5 квітня - Відбір робочим журі ескізних проектів (список учасників, що пройшли ескізний відбір будуть розміщені на сайті КНУТД https://knutd.edu.ua 5 квітня. В разі необхідності листи з офіційним запрошенням на ім'я ректора будуть направлені учасникам);

3. Після проходження ескізного відбору до 22 квітня учасники направляють до оргкомітету (поштою, або електронною поштою):

1) інформацію для буклету, який буде видано в період проведення конкурсу, необхідно надати в електронному вигляді одним архівним файлом:

• Фото автора (авторів) з назвою файла – іменем та прізвищем, наприклад: Ivanov_Ivan.jpg.
  • Фото готової колекції або ескізів, які будуть представлені на конкурсі. Підпис фото – назва колекції, наприклад: Pervay_sonata.jpg.
  • Контакти, які автор вважає за необхідне надати для загального доступу, назву навчального закладу, назву колекції українською, російською або англійською мовами в форматі Word.

Просимо зауважити: якщо наведені дані не будуть направлені до Оргкомітету до встановленого строку, то інформація не ввійде до буклету.

2) квитанцію про оплату участі (оригінал або копію електронною поштою):

Конкурс одягу (жіночого, чоловічого, дитячого) – 350 грн.;

Конкурс взуття та аксесуарів – 300 грн.;

Конкурс текстилю – 100 грн.

Оплата за реквізитами (можна сплачувати в будь-якому банку):

Розрахунковий рахунок: 31255273210192

МФО 820019

ЕДРПОУ 02070890

Банк: УДК Печерського району ГУДКУ в м. Києві

Оплата за участь в конкурсі «Печерські каштани»

Одержувач: Київський національний університет технологій та дизайну

4. 23-26 травня Півфінал – перегляд журі колекцій конкурсантів (точна програма буде розміщена на сайті КНУТД після 4-го квітня https://knutd.edu.ua);

5. 27 травня Фінал – заключний конкурсний перегляд, визначення переможців: Гран-прі і перші три призові місця в кожній номінації.

В день прибуття і реєстрації мати:

• Музичну фонограму (в mp3 форматі);

Файли для завантаження:

Умови участі
Анкети
Перелік готелів

За докладною інформацією звертатись до Оргкомітету:

«Студентський Будинок Моди» Київського національного університету технологій та дизайну
вул. Немировича-Данченка, 2
ауд. 508а