Святкування 85-річчя Київського національного університету технологій та дизайну

В Київському національному університеті технологій та дизайну відбулось святкування 85-річного ювілею. Урочисті події проходили в рамках V-ї Міжнародної науково-практичної конференції “Ефективність оганізаційно-економічного механізму інноваційного розвитку вищої освіти”.

Ректор університету, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор економічних наук, професор Іван Михайлович Грищенко тепло привітав гостей, співробітників та студентів зі святом.

Гості конференції щиро вітали університет із славетним ювілеєм, виступили з актуальними доповідями та дарували подарунки.

Кремень Василь Григорович, президент Національної академії педагогічних наук України, академік Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України, доктор філософських наук, професор.

Станіслав Давидзюк, президент Варшавського університету менеджменту (Польща).

Хендрік Досс , професор вищого комунікаційного дизайну Університету прикладних наук м. Майнц (Німеччина).

Георгій Гавтадзе, ректор Державного університету Акакія Церетелі м. Кутаїсі (Грузія).

Сниткова Наталія Олександрівна - доцент, кандидат економічних наук, проректор по науковій роботі і інноваціям Білоруського торговельно-економічного університету споживчої кооперації (м. Гомель, Республіка Білорусь),

Скиба Микола Єгорович, ректор Хмельницького національного університету МОН України, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор.

Ігор Олексійович Лютий, доктор економічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи (фінансово-економічні питання) Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

Калашнікова Світлана Андріївна - доктор педагогічних наук, професор. Директор Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України

Представник асоціації якості

Другий секретар Посольства Соціалістичної Республіки В'єтнам в Україні

Щиро вітали університет з 85-річчям іноземні студенти

Студенти привітали рідний університет флешмобом

Після завершення секційних засідань конференції, відбувся святковий концерт, перед початком якого гості вітали університет, співробітників та студентів. Найкращі співробітники були нагороджені відзнаками за високі досягнення на освітянській ниві.

Привітати університет завітав видатний Гнатюк Дмитро Михайлович - 2-чі герой України, народний артист України, лауреат національної премії ім. Т. Г. Шевченка

Мартинчук Сергій Олександрович - Голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

Паламаренко Анатолій Нестерович - герой України, народний артист України, лауреат національної премії ім. Т. Г. Шевченка

Діденко Ярослав Олександрович - депутат міської ради

Рубан Юрій Григорович - керівник головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України, зачитав привітання Президента України.

Багрій Петро Іванович - президент асоціації “Виробники ліків України”

Яцунь Олександр Михайлович - голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України

Рада ректорів вищих навчальних закладів Київського вузівського центру

Святковий настрій своїми музичними творами дарував всім присутнім Київський муніципальний естардно-духовий оркестр, головний диригент - В’ячеслав Коробко, художній керівник - Юрій Мельник