Участь у Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології»

10-11 листопаду 2015 року фахівці кафедри прикладної екології, технології полімерів та хімічних волокон взяли участь у Національному форумі «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» з метою розширення наукових та освітянських зв’язків та прийняття участі у обговоренні стратегії поводження з відходами в умовах децентралізації влади: проблеми та перспективи реалізації на рівні місцевих громад.

Організатори форуму: Всеукраїнська екологічна ліга, Екологічна рециклінгова асоціація України, Медія ДАК, Центр муніципальних технологій.

В рамках роботи Форуму обговорено актуальні питання адаптації законодавства у сфері поводження з відходами в контексті децентралізації влади, формування тарифної політики щодо поводження з побутовими відходами та екологічно безпечні технології вторинної переробки та утилізації відходів.

Ст.наук.сп., асп. кафедри ПЕТПХВ Коляда М.К.

К.т.н., доцент кафедри ПЕТПХВ Іщенко О.В.

14.11.2015