13 грудня 2015 року в Українському домі пройшов культурно-просвiтницький проект "Українське кiно. 900 аргументiв кiностудiї Олександра Довженка".

Проект мав на меті привернення уваги до Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка як символу українського кіно та гордості держави.

Київський національний університет технологій та дизайну виступав партнером заходу за підтримки Міжнародного Фонду культурного співробітництва Влади Литовченко.

Координатором діяльності виступав Андрій Курганський – заступник директора інституту бізнес-освіти та комунікацій.

В рамках заходу було виконано експозицію фоторобіт та реквізиту Національної кіностудії художніх фільмів ім. О. Довженка художником-постановником цього проекту Олександром Кротевичем – директор Дизайн-студії КНУТД.

До заходу було долучено студенти факультетів: ТСМ – 24 особа, ХБТ – 2 особи, ФД – 2 особи. Студенти під керівництвом Степової Валерії (голова студентського самоуправління факультету ТСМ) сумлінно та самовіддано виконували почесні доручення, а саме: помічник Влади Литовченко (1 особа); помічник продюсера Оксани Старак–Повякель (1 особа); помічники режисера-постановника Андрія Ковалика (2 особи); помічники менеджера проекту (1особа), помічники художника по костюмах (6 осіб), хостес (17 осіб). Студенти щиро вдячні за набутий досвід.

Серед запрошених до участі у заході були митці, що зробили вагомий внесок у розвиток української культури та кінематографу: Лариса Кадочникова, Володимир Талашко, Олесь Янчук, Роман Балаян, Сергій Тримбач, Влада Литовченко, Остап та Дмитро Ступки, Анатолій Хостікоєв, Марія Яремчук, Маша Собко, Віталій Козловський, Вадим Красноокий, Наталка Карпа, Євген Хмара, Володимир Дорош, Ярослава Руденко, Олександр Скічко, Олександра Решмеділова, Олексій Якубін, Оксана Стебельська, Сергій Гладир, Олексій Толкачов, Надія Тутенко, Світлана Долеско, Ірина Ігнатенко, Наталія Бучинська, Ліка Роман, Євгенія Тульчевська та інші.

Всі гості пройшли червоною доріжкою. Також в церемонії відкриття були задіяні наші студенти і співробітники.

Координатором проекту була Влада Литовченко, головним продюсером виступили Оксана Старак та Ігор Соколовський, режисер-постановник був Андрій Ковалик, а художником по костюмах була відома українська дизайнер одягу, випускник нашого університету – Олена Корсуненко.

Ведучими заходу були відомі актори Євген Нищук та Дмитро Хоркін.

Співорганізаторами заходу виступили: ДП «Український дім», Національна кіностудія художніх фільмів ім. О. Довженка, Міжнародний Фонд культурного співробітництва Влади Литовченко та Комунікаційне агентство MPR Communications Group.

Також партнерами заходу стали: ТМ «Гармонія», «Місто Автомобілів ВіДі АвтоСіті Аеропорт». Захід проходив за доброчинної підтримки Тараса Демкури.

15.12.2015