Запрошуємо відвідати XIIІ Міжвузівський конкурс молодих дизайнерів одного образу та новорічного декору «Сузір’я «Каштан»

Дата проведення:

17 грудня - півфінал (16:00, актовий зал 1-го корпусу Київського національного університету технологій та дизайну).

4-6 лютого 2016 р. - Фінал (Місце проведення: Виставковий комплекс ЕКСПОПЛАЗА в рамках Міжнародного фестивалю моди Kyiv Fashion ).

В рамках конкурсу проводяться наступні заходи:

“Сузір’я ”Каштан”- 2015 – новорічно-різдвяний конкурс молодих дизайнерів одного образу (костюму) у номінаціях:

“Святки” (традиції народних гулянь та національних костюмів: герої вертепу, ярмаркових балаганів, святочні, ряжені);

“Новорічний бал” (вечірні або святкові ансамблі Haute Couture);

“Маскарад” (видовищний, образний маскарадний костюм, виготовлений з використанням традиційних та нетрадиційних матеріалів та засобів їх обробки: казкові, літературні, історичні персонажі);

“Взуттєве монпансьє ” (одна пара святкового взуття, можливо в поєднанні з аксесуарами).

17.12.2015