Круглий стіл «Соціальна активність студентів»

4 березня Студентський парламент Київського національного університету технологій та дизайну ініціював проведення круглого столу на тему: «Соціальна активність студентів». До обговорення приєдналися представники Київського університету права Національної Академії Наук України, Національного університету фізичного виховання і спорту України, Київського медичного університету УАНМ, Київського національного університету технологій та дизайну, та представник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту (Київської міської державної адміністрації), головний спеціаліст відділу молодіжної політики Островська Світлана.

Основною метою проведення круглого столу було обговорення наступних питань:

• методи мотивації студентів;
  • взаємодія студентів з громадськими організаціями;
  • вектори розвитку студентського самоврядування;
  • планування соціальних проектів направлених на розвиток молоді та студентського самоврядування;
  • методи передачі досвіду молодим представникам студентського самоврядування від старшого покоління.

Результатом проведення круглого столу стала домовленість про об'єднання зусиль у проведенні заходів для підняття соціальної активності молоді.