ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В УНІВЕРСИТЕТІ

«Шевченко: поезія і революція» дискусійна платформа

«Свою Україну любіть,
Любіть її… Во врем’я люте,
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.»

Ці вічні слова великого українського пророка, поета, художника Тараса Григоровича Шевченка сьогодні знають у кожній родині.

9 березня 2016 року в Українському домі відбулись заходи, присвячені дню народження Кобзаря. Ідеологом і натхненним організатором цих заходів стала керівник Міжнародного Фонду культурного співробітництва Влада Литовченко. Долучились до цієї культурної акції і студенти Київського національного університету технологій та дизайну.

Безперечно, Тарас Шевченко - одна з найвидатніших постатей нашого народу. Загадку феномену особистості Шевченка досі не розгадано! Але з кожним роком долучаються до його творчості і віддають шану все більше дорослих і дітей. Ці думки не раз лунали і на прес-конференції, і на дискусійній платформі, і зі сцени під час концерту.

Головним місцем стала Виставка дитячих малюнків та робіт з різних куточків України на тему творчості Шевченка.

Художник-постановник виставки – дизайн-студія Київського національного університету технологій та дизайну.

В центрі експозиції був представлений рушник з текстом Заповіту, який натхненно вишили майстри Чернігівського промислово-економічного коледжу КНУТД, та портрет Кобзаря.

12.03.2016