Програма імені Фулбрайта в Україні. Серія лекцій-посвят 30-тій річниці Чорнобильської трагедії

Київський національний університет технологій та дизайну запрошує студентів та працівників університету долучитися до серії лекцій-посвят  30-тій річниці Чорнобильської трагедії, які відбуватимуться щосереди, з березня по травень 2016 р., у прес-центрі інформаційного агентства «Українські Новини» (Київ, вул. Еспланадна, 20, 1-й поверх, станція метро «Палац спорту»).

Організатором лекцій виступає Програма імені Фулбрайта в Україні.

Лекції-посвяти Чорнобилю - це намагання розповісти правду про Чорнобиль. Лектори розглядатимуть кожного разу цю проблему  з іншої перспективи, у регіональному й міжнародному контекстах, з антропологічного, історичного, соціологічного і екологічного поглядів.

Перша лекція, яка буде присвячена перегляду та обговоренню документальних фільмів виробництва 1992-2006 рр., відбудеться 16 березня 2016 р. о 18:00. (Чи засвоїло людство уроки Чорнобиля?)

Для участі у лекціях організатори просять зареєструватись.

Долучайтесь!

12.03.2016