Ярмарок вакансій та професій м. Біла Церква

16.03.2016 в Білоцерківському  центрі зайнятості м. Біла Церква відбулася «Ярмарок вакансій і професій», на яку були запрошені найкращі київські вищі навчальні заклади. Київський національний університет технології та дизайну також був представлений робочою групою від  п’яти факультетів:

т.в.о. зав. каф. ПММ МАНОЙЛЕНКО О.П. (факультет МКТ), доц. каф. ПЕТПХВ ІЩЕНКО О.В. (факультет ХБТ), заст. декана факультету ТСМ РОМАНЮК Є.О.,
т.в.о. зав. каф. ППП АНІСІМОВА Н.М.  (факультет ПП), заст. декана ТКАЧЕНКО М.А. (факультет ЕБ)

Процес підготовки робочого місця за 20 хвилин до початку «Ярмарки вакансій і професій»

Початок ярмарки,  вчителька старших класів ЗОШ м. Біла Церква представляє учням КНУТД бо знає цей університет  не з чуток...

Заст. декана факультету ТСМ РОМАНЮК Є.О. роз’яснює, які факультети та технікуми входять в склад КНУТД та кого готують в цих підрозділах

Ярмарку відвідали учні 9-11 класів та представники шкіл м. Білої Церкви та Білоцерківського району, а також студенти технікумів, коледжів. На ярмарку представники факультетів КНУТД доносили інформацію до майбутніх абітурієнтів про всі можливі спеціальності університету та переваги студентів КНУТД в порівнянні зі студентами інших університетів, а саме можливості навчання на декількох спеціальностях та отримання дипломів міжнародного зразка, навчання за кордоном, про різноманітність місць проходжень практик та працевлаштування, навчання на військовій кафедрі, про участь в наукових, художніх та спортивних гуртках та секціях.

17.03.2016