Презентація магістерських програм міжнародної академічної мобільності «Подвійний диплом» від Вищої школи менеджменту охорони праці в Катовіце, Республіка Польща (WSZOP)

22 березня 2016 року в Київському національному університеті технологій та дизайну пройшла презентація магістерських програм міжнародної академічної мобільності «Подвійний диплом» від Вищої школи менеджменту охорони праці в Катовіце, Республіка Польща (WSZOP).

Під час презентації студенти 4 та 5 курсів КНУТД були ознайомлені з роботою та інфраструктурою Вищої школи менеджменту охорони праці в Катовіце (WSZOP), дізналися про можливості стажування їх випускників за програмою Erasmus+ або стажування в Польщі та інших країнах ЄС для студентів останнього року навчання (з можливістю отримання щомісячної стипендії).

Також під час презентації було представлено програму міжнародної академічної мобільності «Подвійний диплом» для студентів КНУТД згідно з підписаною умовою про співпрацю між КНУТД та WSZOP.

Напрями навчання в рамках «Подвійного диплому»:

• Менеджмент – магістр (економіка, фінанси, аудит, підприємництво та інші подібні галузі);
  • Управління та технологія виробництва – магістр (технічні напрями).

24.03.2016