САПР «Грація» в КНУТД

24 березня 2016 р. у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся науково-практичний семінар «Ефективне проектування виробів легкої промисловості на основі САПР «Грація». Викладачі і студенти, керівники і фахівці швейних підприємств ознайомились з можливостями вітчизняного програмного продукту – системи автоматизованого проектування одягу «Грація» для автоматизації конструкторської і технологічної підготовки швейного виробництва, а також управління підприємством. Фахівець НВО «Грація» (м. Харків, Україна) Олександр Веприк зробив цікаву презентація та відповів на питання гостей семінару. Особливо приємною стала інформація, що студентам КНУТД надається можливість встановлення «Комплекта для студентів» САПР «Грація» на безоплатній основі для ознайомлення з програмою та навчання.

29.03.2016