Футбольна весна

Студентська футбольна команда КНУТД розпочала весняний сезон з турніру, який проводять профспілкові організації викладачів та студентів м. Києва разом з ФК «Динамо» Київ.

Перемога в матчі з НПУ виводила команду КНУТД до півфіналу.

За підтримки профспілкової організації студентів КНУТД, футболісти провели передсезонні збори і були налаштовані на боротьбу з любим суперником.

Але гра є гра. За переваги команди КНУТД матч закінчився в нічию 1:1, гол забив Мандровський С.

За одинадцятиметровим рахунок 2:3. Далі крокують футболісти НПУ ім. Драгоманова.

Теж нічия, але з присмаком перемоги в м. Ірпіні.

30 березня, на стадіоні податкового університету відбувся Черговий тур Чемпіонату України серед ВНЗ між командами НУДПСУ м. Ірпінь – «Легпром» КНУТД.

Податківці, лідери групи, на протязі всієї зустрічі намагалися довести, що вони господарі майданчику. Команді КНУТД вдалося не тільки утримати ворота сухими, але і створити безліч небезпечних моментів біля воріт суперника.

В результаті нічия 0:0.

Але в команді податківців, з порушенням регламенту, грав футболіст, який мав відбувати дискваліфікацію.

Команда чекає на справедливе рішення Бюро студентської ліги.

07.04.2016