ВІДКРИТА ДИСКУСІЯ «ЖИТТЯ ПІСЛЯ АТОМУ»

25 квітня 2016 року напередодні 30-ої річниці Чорнобильської катастрофи викладачі кафедри техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів, куратори та активісти  Еко-клубу КНУТД взяли  участь у відкритій дискусії «Життя після атому». Відбулася зустріч з депутаткою Європарламенту Ребеккою Хармс та незалежним консультантом в галузі ядерної енергетики Майклом Шнайдером!

Цікаві факти зі вступного виступу Майкла Шнайдера: "Половина усіх атомних потужностей сконцентрована у США та Франції. Остання забезпечує половину всієї європейської ядерної генерації"

На відкритій дискусії з німецькими та українськими експертами було обговорено  сучасний стан атомної енергетики в світі, а також: чому частка світового виробництва атомної електроенергії неухильно скорочується та які є альтернативи, та головне яким буде енергетичне майбутнє незалежної України?

26.04.2016