Проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування

16.04.2016 студенти факультету РІІТ напряму «Комп’ютерна інженерія» взяли участь у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування за сприянням міжнародної організації змагань з програмування та Міністерства освіти і науки України, що проводилася в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького.

Команда студентів 4-го курсу (Овчаренко Сергій, Самборський Сергій, Щербатенко Василь), отримала сертифікат «CkMIIT-KNUTD_Ahead_of_the_wind».

Команда студентів 3-го курсу (Нікітченко Вадим, Розколодько Олексій, Вараніцький Дмитро), отримала сертифікат «CkMIIT-KNUTD_Iwin&pooh».

Команда студентів 1-го курсу (Овчаров Олександр, Панчишин Богдан, Строгуш Олег), отримала сертифікат «CkMIIT-KNUTD_The_Brights».

Тренувала всі команди ст. викладач кафедри ІКТ та ФД Люта М.В.

Команди вибороли право взяти участь у наступному етапі олімпіади.

26.04.2016