Засідання підсекції «Техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів» ХV Всеукраїнської наукової конференції молодих вчених та студентів «Наукові розробки молоді на сучасному етапі»

28 квітня 2016 року на кафедрі техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів, відбулося засідання підсекції «Техногенної безпеки та тепломасообмінних процесів» ХV Всеукраїнської наукової конференції молодих вчених  та студентів  «Наукові розробки молоді на сучасному етапі».

Розпочалося засідання врученням дипломів та грамот студентам, які взяли участь в  Всеукраїнській вузівській  олімпіаді  з предмету «Охорони праці в галузі та цивільного захисту» та Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з розділу «Легка промисловість».

Вручення дипломів та грамот завідувачем кафедри професором Панасюком І.В.

Диплом вручений студентці  групи БТ-15 Соколик Ю., за третє місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з розділу «Легка промисловість».

Грамоти  отримали  учасники Всеукраїнської вузівської олімпіади з предметів «Охорона праці в галузі та цивільний захист» та «Процеси та апарати хімічних виробництв».

З предмету «Охорона праці в галузі та цивільний захист» відмічені такі студенти:

І місце – студентка  групи МгІТ-1-15 Семенова І.;

ІІ місце – студентка  групи МгІТ- 2- 15 Хильчук В.;

ІІІ місце – студентка  групи МгІТ-2-15 Клерик М.

З предмету «Процеси та апарати хімічних виробництв» нагороджені:

І  місце – студент  групи БПП-13 Савчук Б.П. ;

ІІ місце – студент групи БПП-13 Бурдак М.А.;

ІІІ  місце – студентка групи БПП-13 Лубська М.В.

Потім заслуховувались наукові доповіді студентів та молодих вчених.

Першою прозвучала доповідь «Чорнобиль - 30 років після катастрофи», представлена студенткою  групи БМСт-14 Зенкіною С.М.

Доповідь з  дослідницької роботи на тему "Втомлюваність як соціальний аспект сучасного стану професійної діяльності".
Автор студентка Лавренчук  Л.М. група МгШЕ-15

На засіданні були присутні студенти та молоді учені, які з зацікавленістю сприймали нову для себе інформацію.

Всього було представлено 37 робіт, з них обрано шість найкращих робіт:

I місце – студентка   Євтушик О.В, гр.МгШМК-1-15 та студентка Лавренчук Л.М., гр.МгШЕ-1-15;

II місце – студентка  Зенкіна С.М., гр.БМСт-14 та студентка Басенко Т.В., гр.БШЕ-15 ;

III місце – студентка  Геник А. М., гр.БЕП-1-15 та  студентка Федінчик О.О., гр.БОА-1-15.

Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім учасникам конференції!

20.05.2016